قوانین و مقررات


جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب، پارس می با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود، این امکان را فراهم نموده تا کلیه کالاها تا 7 روز پس از دریافت، امکان تعویض داشته باشند. لازم به ذکر است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش پارس می کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود مشکل، سفارش مشمول استفاده از خدمات فوق می‏‌شود. توجه داشته باشید که این سرویس، شامل ارسال کردن کالایی که با کالای سفارش کاربر ( رنگ - برند ...)و کالای ارسال شده مغایرت داشته باشدو اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.
جهت بازپس گیری محصولات تحویل فاکتور خرید، لوازم جانبی و اصل محصول بصورت اولیه مورد نیاز است.
درنظر داشته باشید که در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود نباشد امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض و یا عودت محسوب می شود.
چنانچه محصول دریافت شده توسط مشتری یکی از شرایط زیر را دارا باشد، تعویض محصول امکان پذیر می باشد:
اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
درصورت تغایر ساز، برند، رنگ، مشخصات، ابعاد و یا کیفیت سفارش مشتری با محصول و یا خدمت تحویل داده شده
اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی در محصول و یا آسیب دیدگی در بسته بندی آن در اثر حمل و نقل داشته باشد
 کلیه هزینه ی  کالای بازگشتی مطابق فاکتور بر عهده ی پارس می می باشد.

در صورتی که موجودی کالای خریداری شده که دارای عیب و یا مشکل می باشد به اتمام رسیده باشد  و پارس می امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد
 هزینه ارسال کالاها به دلیل قیمت گذاری مناسب کالا به عهده خود مشتری می باشد.
 
به دستور وزارت بهداشت  و بیماری اخیر شایع شده(کرونا) در کشور از فرستادن دستگاه کارتخوان درب محل معذوریم

کلیه فروش های پرداخت نقدی در زمان تحویل و درصورت عدم پذیرش مشتری قابل انصراف از خرید بوده و  هزینه ارسال به عهده خود مشتری خواهد بود.

محصولات خریداری شده ی آنلاین در تهران توسط پیک پارس می  تحویل گرفته شده و نسبت به تعویض و یا بازپس دادن مبالغ پرداخت شده از طرف مشتری طی 3 تا 5 روز کاری اقدام می گردد.